Привітання з днем народження чоловікам українською мовою

Гарні вітання з днем народження для чоловіка сьогодні знайти не є проблемою. Але хочеться, щоб воно було особливе. Не таке, як для жінки, наприклад. І це можуть бути не лише вірші вітання  з днем народження, а і вітання прозою. Адже не всі і полюбляють віршоване слово. Іноді щось хочеться сказати своїми словами. Тому ми написали кілька привітань прозою, а потім будемо ще викладати, бо за один раз не багато спадає на думку. А хочеться, щоб вітання се одно були душевні і особливі. Адже уродини -це свято.Свято приходу на землю для того, щоб людина змогла спробувати, як то воно  — жити. Бути щасливою. Відчувати.Бачити, чути, смакувати життя. Отже, заходьте до нас в гості, а ми будемо намагатись вас радувати.

праздник день мужчин

Вітання з днем народження чоловікові в прозі

Чоловікам побажання трохи відрізняються від жіночих. Але щастя, здоров’я та вдачі — бажають всім. Ми сьогодні хочемо додати ще побажань: жаги до життя, за плечима -янгола, щоб оберігав тебе скрізь. Бажань побільше, можливостей -ще більше і щоб життя приносило насолоду!

Вітання з днем народження в прозі мовою

Говорити довго немає потреби, тому що весь сенс привітань з днем народження чоловікові- це коротко та стисло сказати головні слова. А вони мабуть незмінні ще з часів появи людини на землі. Отже, Будь щасливим!

Привітання з днем народження чоловіку в прозі

Хай у твоєму життя завжди буде людина, яка молитиметься за тебе і проситиме у Бога тебе берегти. Хай в тебе завжди будуть бажання… і сили їх здійсняти. Хай твоя воля буде сильніша за примхи долі і за будь-які негаразди.І хай твоє життя буде безхмарним та соковитим!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Поздравления в стихах и прозе
Добавить комментарий